Козацькому роду нема переводу!

Козацькому роду нема переводу!

Під таким гаслом, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та захисника України, у ЗОШ№ 18 та в рамках реалізації проєкту " Моя Україна", 12 жовтня відбувся шкільний квест "Люблю і знаю Україну" для учнів 7-8 класів . У грі взяло участь 6 команд.

Учасники гри відвідали 7 станцій: " Народна мудрість", "Літературна світлиця", "Історична", "Географічна", "Музична", "Спортивна", "Відомі постаті України". На кожній з них станції учні виконували завдання та дізнавались багато цікавих фактів та інформації про нашу рідну Україну. По закінченні гри діти мами скласти пазл " Україна - єдина". Переможцями квесту стали такі команди: Iм. -8-Р, 7-Б, IIм. - 7В, IIIм. - 7А, 8В, 7Р.

Квест " Люблю і знаю Україну" спрямований на здобуття нових знань про нашу Батьківщину, виховує у молодого покоління повагу до України, її минулого, національну культуру народу та вшанування видатних постатей України, що прославляли її.

Подяка активістам шкільної учнівської ради, які були на станціях і зачитували завдання для учасників квесту. Подяка класним керівникам за підготовку учнів до гри, вчителям Гайдук О.О. та Сидорук Н.М за підготовку завдань на деякі станції.

Кiлькiсть переглядiв: 0
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради

33018 м. Рівне,

вул. Карпинського, 15а.

телефон

(0362)63-47-99

Дата останньої зміни 13 Жовтня 2021

Фотогалерея