Подорож до країни Толерантності

«Любов виникає з любові:

Коли хочу, щоб мене любили,

Я сам перший люблю».

Григорій Сковорода

Ці слова відомого українського мудреця-гуманіста

Г.Сковороди найбільш влучно відобразив актуальну проблему сьогодення: проблему взаєморозуміння, поваги, любові до інших

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, у 3-Д та 4-Б класах ЗОШ №18 було проведено урок-подорож у країну Толерантності.

Першу зупинку, яку відвідали учні, була «Квітка толерантності». Діти дізнались про походження терміну «толерантність», склали тематичну квітку, обговорили висловлювання відомих людей про толерантність та переглянули мультфільм «Правила толерантного спілкування».

Друга зупинка «Долоньки толерантності». Учням запропонували виготовити колаж із долоньок «Усі ми різні, але всі ми разом!» Діти обвели на аркуші паперу свою долоню і посередині написали своє ім'я і добре побажання. Потім ці долоньки приклеїли і отримали гарний, яскравий колаж з побажаннями.

Усім дітям дуже сподобалась подорож у країну Толерантності. Вони були активними, дізнались багато нового та цікавого.

Будьмо толерантними, терплячими, дружними, милосердними один до одного- і тоді світ навколо нас стане яскравішим і веселим!

Педагог-організатор ЗОШ №18

Галерея "День толерантності 2020"

Полюхович Т.В.