Червону доріжку випускникам стелила ЗОШ №18

Червону доріжку випускникам ЗОШ №18 стелила сьогодні, 23.07.2020 року, рідна школа, проводжаючи дітей у дорогу дорослості. Директор школи Віктор Володимирович Андрощук звернувся до усіх присутніх: з напутнім словом та вітаннями до випускників, з подякою педагогам та батькам за навчання та виховання дітей. Він також вручив грамоти найактивнішим батькам та класним керівникам за активну участь у громадському житті школи та з нагоди випуску учнів 11- их класів. Привітав випускників та подякував педагогам голова піклувальної ради Абатуров Олег Геннадійович. Вчителі та батьки з гордістю спостерігали церемонію вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту. Осяяна сонцем червона доріжка, якою крокували сьогодні випускники, стала символом старту у студентське життя. Нехай щастить нашим випускникам!