У ЗОШ №18 відбувся шкільний конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Шевченко завжди буде жити серед нас

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття.

Тебе своїм сучасником звемо.

Вже стало доброю традицією наприкінці зими вшановувати пам'ять генія української літератури Тараса Шевченка. 24 лютого у ЗОШ №18 відбувся шкільний конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». У конкурсі взяло участь 50 учнів з 1-11 клас. Найактивнішими учнями були 1-4 класи, які на високому рівні підготувалися до виступів, дібрали цікавий репертуар поезій. Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г. Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.

Переможцями стали:

Протазюк Вікторія 2-В;

Ковальчук Євгенія 2-Г;

Тижук Мілана 4-Р.

Гриб Дмитро, Климчук Ярослав та Кравчук Олександра представляли нашу школу на міському конкурсі читців-декламаторів 26-27 лютого у ЗОШ№22, і зайняли призові місця. Вітаємо їх з перемогою.

Такі конкурси потрібно проводити у школі з метою популяризації творів Т.Г.Шевченка. Ніколи не зміліє повноводна ріка шани та любові до поета. Ніколи не згасне Прометеїв вогонь Кобзаря, котрий підхоплюють молоді серця, щоб передати наступним поколінням.

Педагог-організатор ЗОШ№18

Полюхович Т.В.