У ЗОШ №18 відбулося методичне об’єднання вихователів ГПД.

Яка роль групи подовженого дня в освітньому просторі НУШ? Якими інструментами повинен володіти сучасний вихователь ГПД, щоб перетворити дозвілля дітей на змістовну, інтегровану та захоплюючу діяльність? На ці питання шукали відповідь на засіданні міського методичного об’єднання вихователів ГПД 20.02.2020р. у ЗОШ№18.

Багаторічним досвідом організації проєктної діяльності з вихованцями ГПД поділилась вихователь ЗОШ№18 Бондарчук Ірина Володимирівна. Спостереження за зимуючими птахами на прогулянці перетворилось для її учнів на тривале дослідження. Вони стали справжніми експертами у цьому питанні та створили унікальний артбук. Педагоги не тільки дізнались багато нового про зимуючих птахів, а й одразу застосували отримані знання на практиці, створивши міні-проєкт «Перелітні птахи. Чому вони повертаються?». І.В.Бондарчук поділилась з колегами родзинками зі свого методичного арсеналу, зокрема, сучасними способами організації та презентації інформації за допомогою QR-кодів.

У результаті співпраці вихователі ГПД переконались, що створення проєктів, ініційованих дітьми, - потужний інструмент наскрізного процесу виховання та формування ключових компетентностей вихованців ГПД.

/Files/images/metod_obdnannya/IMG_3418.JPG

/Files/images/metod_obdnannya/IMG_3421.JPG