ЗОШ №18 колядує

17 січня у ЗОШ №18 відбувся традиційний шкільний фестиваль колядок, щедрівок, новорічних віншувань «Різдвяна зірка – 2020».

У фестивалі взяло участь 24 класні колективи. Усі учасники були гарно вбрані, хлопці у вишитих сорочках, дівчата у яскравих хустках. Учні колядували, щедрували, посівали. Співали і акапельно, і під музичний супровід. Колоритні новорічні віншування створювали позитивний різдвяний настрій, віру у силу добра та миру.

Учні з 7-Б та 3-В класів продемонстрували особливу артистичність виступів. Гучними оплесками за гарний виступ отримали учениці з 10-Б класу – Ніколайчук Юлія та Вермега Соломія з 2-В класу.

Усі присутні відзначили гарні виступи та хорошу підготовку до фестивалю класні колективи 3-В, 4-х, 5-Р, 5-Б, 6-Б, 7-А, 7-Б, 9-Р, 10-Б класів та їх класних керівників.

педагог-організатор ЗОШ №18

Полюхович Т. В.

Галерея "Різдвяна зірка 2020"

Дата останньої зміни 24 Березня 2020