У ЗОШ№18 відбулася педагогічна рада - презентація "Модель школи життєвої компетентності"

Школа активно бере участь у реформі НУШ. Ми готуємось зустріти незворотні зміни, які торкнуться базові школи у 2020 р.

Важливим елементом у інноваційній діяльності колективу стало завершення роботи над науково-педагогічною проблемною темою «Реалізація сучасної навчальної та виховної парадигми школи життєвої компетентності в умовах реформування освіти».

На підсумковій педагогічній раді визначено компетентності для майбутнього, над формуванням яких ми плануємо працювати надалі. Ми вважаємо, що у школі життєвої компетентності учителі та учні повинні:

· уміти учитись

· критично мислити

· бути креативними

· мати розвинений самостійний інтелект

· уміти спілкуватись кооперативність

· володіти інформаційною компетентністю

· бути здоровими

Педагогічний колектив продемонстрував свою готовність до реалізації цих амбітних планів. Ми упевнені – наша школа у майбутньому буде життєво компетентна.