Щедрий вівторок у ЗОШ №18

3 грудня 2019 року у ЗОШ №18 відбувся загальношкільний флешмоб «З добром у серці». У ході цього благодійного заходу усі учні, вчителі, батьки викладали копійками серце, з метою виявлення доброти до ближнього, привернення уваги громадськості до збору коштів для онкохворої дівчинки Меленчук Віталіни, тато якої є учасником АТО. Ініціативу щодо проведення цього заходу проявила мама учениці 9-Р класу Шевчук Наталія, яка є представником Благодійного фонду «Скарбниця надії». Під девізом «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом» усі схвально відгукнулися і зібрали копійками за одну перерву 4300, 55 грн., прочитали гарні вірші про доброту, учні з учителями заспівали пісню «Хай живе надія». Учениці-художниці Шевчик Надія, Нечипорук Анна, Козак Катерина разом з подругами намалювали у ході флешмобу плакати підтримки хворій дівчинці. Переконані , що такі заходи вчать дітей бути добрішими, не стояти осторонь чужої біди, вміти підтримувати і робити інших щасливими.

Заступник директора з виховної роботи Н.Шуманська

/Files/images/z_dobrom_u_serts/IMG_3116.JPG

/Files/images/z_dobrom_u_serts/IMG_3125.JPG