День писемності у ЗОШ №18

До Дня грамотності у ЗОШ №18 готуються традиційно усі учасники навчально-виховного процесу. У вестибюлі школи оформлена виставка газет «Будьмо грамотними». Учні підготували цікаві факти про мову, дібрали завдання на самоперевірку грамотності, розмістили матеріали про історію української мови , про Нестора Літописця, якого вшановують 9 листопада. Учні 5-их класів переглядали документальний кінофільм про мову, грали у мовну вікторину. Для шестикласників було організовано мовознавчий міні-турнір «Мова єднає усіх». Учні 6-Р класу провели тематичний урок «За мову рідну я молюсь», у ході якого діти змагалися у конкурсах «Говори правильно», «Пишемо правильно», переглянули презентацію «Цікаві факти про рідну мову». Семикласники відвідали літературну дегустацію «Ми крила». Учні 9-10-их класів, охочі педагоги долучилися до Всеукраїнської акції написання диктанту національної єдності. Завершився день виступом учнів 9-Б класу, які прочитали вірші про мову, порушили проблему цінності мови, важливості її збереження, а на завершення презентували гумористичні сценки на тему «Антисуржик». Упродовж дня усі учні школи переглядали фільми про видатних творців слов’янської писемності, писали диктанти про Нестора Літописця, про першодрукарів.

Н.Сидорук ,

вчитель української мови та літератури ЗОШ№18