ЗОШ №18 відзначає Всесвітній день здоров’я

07 квітня у ЗОШ №18 усі учні та вчителі прийшли на заняття у спортивній формі, адже Всесвітній день здоров’я вирішили відзначити по-справжньому. Під час перерв під музику учні кожного класу виконували фіззарядку, вели бесіди про спорт та здоров’я, у спортзалі проводили спортивні ігри, а на великій перерві уся школа зібралась на шкільному подвір’ї, щоб долучитися до фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я». Загалом зарядка зібрала 650 учнів, 35 ­­­­­­­­­­­ учителів, навіть із 20 батьків, які не тільки знімали захід на відео, а й раділи із того, що їхні діти, здорові і щасливі , стрибають, з радістю виконують усі завдання. Цікаво, що активну участь у зарядці взяли вчителі школи. Вони разом із дітьми показували вправи, стрибали, довели усім присутнім, що ведуть здоровий спосіб життя, люблять спорт і підтримують усі спортивні заходи. Найактивнішими були учителі початкової ланки та вчителі фізичної культури. Приклад учителів став для учнів найкращим зразком активності, а також підтвердженням того, що у дружніх стосунках дітей та дорослих можна легше вирішувати важливу справу: виховання здорового майбутнього нації.

Захід подарував позитивний настрій кожному учаснику. Яскраві посмішки, червоні щічки і здорова атмосфера весни завжди пануватиме на шкільному подвір’ї. А здоровий спосіб життя супроводжуватиме кожного свідомого українця, який прагне були здоровим та щасливим.

Н.Шуманська, заступник ЗОШ №18